phone
+38 (035) 252-66-64 (офісний телефон)
+38 (035) 252-66-64 (офісний телефон)
+38 (035) 252-70-02 (офісний телефон)
+38 (035) 243-05-92 (офісний телефон)
+38 (067) 352-00-64 (відділ збуту верстатів)
+38 (067) 382-91-91 (відділ збуту підшипників)
телефонуйте, ми зараз працюємо вибачте, ми зараз не працюємо
УКРАЇНА, м. ТЕРНОПІЛЬ,
вул.ТЕКСТИЛЬНА, 34
показати на карті GPS-координати
графік роботи:
ПН-ПТ09:00 - 18:00
СБ-НДвихідний

Токарний верстат TСК 6350 (DM H 3+3)

під замовлення
Ціна зі
знижкою

Додаткова інформація

Товариство "Тернопіль Захід Підшипник"

Ми багато років співпрацюємо лише з одним заводом виробником, і впевнені за якість своєї продукції, наші верстати вже працюють в багатьох містах України і ви можите відвідати ці заводи та оглянути верстати в живу (звертайтесь до нашого менеджера за інформацією).

Наші верстати оснащені високоякісними комплектуючими виробництва Німеччини, Японії та Тайваню, прості і надійні у роботі.

Ми надаємо гарантію та сервісне обслуговування, і проводимо заміну запчастин в рамках гарантії по всій території України. За багаторічний термін роботи в Україні жоден з наших вертатів не підлягав серйозному ремонту.

Ми допоможемо вам підібрати вертат який вам краще підійде для вашого виробництва так як у нас самих є виробництво і ми також користуємось нашим обладнанням.

Призначення верстату

Спеціалізована модель для обробки високоточних деталей типу тіл обертання, з можливістю встановлення фрезерної головки в якості пристосування. Підвищена швидкість обертання шпиндельного валу, точність переміщення по осям X / Y в два рази більша, а також ряд інших технологічних рішень дали змогу виготовляти високоточні деталі, з шорсткістю високого класу. Даний верстат сконструйований для виготовлення точний деталей, шківів, корпусів підшипників, високоскорісних осей обертання та іншого.

Станина

Станина виконана з високоякісного чавуну, покрита антикорозійними покриттями, для запобігання реакцій з рідинами МОР. Всі станини проходять процес штучного старіння, який триає приблизно 1 рік, це зумовлено тим що після лиття чавун повинен зформувати свою структуру, та внутрішня напруження міжмолекулярної структури мають втихнути. Після цього процесу чавун має підвищену твердість, міцність та вібростійкість. Вся основа станини, тобто все тіло станини є цільнолитим, і не зєднане розємними чи не розємними зєднаннями. До станини прикріплюється лише корпус шпиндельного вузлу на розємні зєднання - болти. Цільно лите тіло станини (з 1 шматка) дає віростійкісь, та міцність конструкції, особливо критично це в тих випадках коли обробка йде на високих оборотах та при обробці твердих матеріалів, а також коли необхідно досягнути високу шорсткість поверхні. Наші станини виготовляються за високотехнологічним методом, з використанням технології штучного старіння та антикорозійних покриттів. Також ми піклуємось про надійність та довговічність своїх виробів, тому перед покриттям станин вони проходять проце зняття поверхневого шару металу для того щоб забрати верхній шар металу який накопичив в собі внутрішні напруження після лиття у форму.

Ширина станини -

Направляючі - одна плоска, інша жорстка трапецеїдальна

Комплектуючі

Всі наші верстати оснащені програмним забезпеченням Siemens 808 D Advance (на російській мові) - це німецьке обладнання, яке може працювати лише з німецькими комплектуючими, тому пульт управління, серводвигуни які відповідають за точність переміщення інструменту та частотні перетворювачі для цих двигунів також цієї компанії.

Автоматизація

Автоматизація залежить від вибору патрону, та його ціленаправленого використання. Досягти високго рівня автоматизації на цьому верстаті можна за допоомою автоматиного пруткоподатчика. Другий метод автоматизації можливо досягнути за допомогою автоматичного пристоування подачі заготовки та виймання деталі, можливо перепозиціонування на іншу сторону, при необхідності, такий метод важчий, в силу того що виготовляєтьс пристосування під конкретне виробництво і він не дешевий. Проте з обома методами, один оператор ЧПК може обслуговувати декілька верстатів, і його робота буде полягати лише в нагляді за роботою, та доставлянні заготовок в конвеєр для заготовок та відвантаженю готових деталей з ємкості для готових деталей вертату.

Якщо ж не викоритовувати обидва цих методи то рівень автоматизації буде звичайним, і верстат можна використовувати в роботі з оператором ЧПК, в цьому випадку ми радимо використовувати гідравлічний патрон та гідравлічну бабку, це зменшить виробничий процес майже в двічі. Навіть в такому режимі роботи, верстат з ЧПК буде в 3-5 рази а в окремих випадках і більш ефективним ніж верстати без ЧПК.

Система управління

Система управління даного верстата SIEMENS 808 D Advance. Це відома німецька компанія, один з лідерів на ринку. Програма повністю на російській мові. Дана система 808 D має можливіть підключення програмованого пристосування, без застосування додаткового PLC. Тобто ви можите підключити пристосування, яке буде встановлювати заготовку в патрон самостійно, або витягувати готову деталь, або витягувати з патрона перекручувати його на іншу сторону, щоб обробляти з іншої сторони, або робити все одночасно, брати нову заготовку, встановлювати в патрон, перекручувати після обробки, встановлювати знову в патрон, а пілся повної обробки витягувати і встановлювати іншу заготовку. Все це можна зробити, підключившись до цієї системи.

За детальною інформацією зверніться до нашого менеджера.