phone
+38 (035) 252-66-64 (офісний телефон)
+38 (035) 252-66-64 (офісний телефон)
+38 (035) 252-70-02 (офісний телефон)
+38 (035) 243-05-92 (офісний телефон)
+38 (067) 352-00-64 (відділ збуту верстатів)
+38 (067) 382-91-91 (відділ збуту підшипників)
телефонуйте, ми зараз працюємо вибачте, ми зараз не працюємо
УКРАЇНА, м. ТЕРНОПІЛЬ,
вул.ТЕКСТИЛЬНА, 34
показати на карті GPS-координати
графік роботи:
ПН-ПТ09:00 - 18:00
СБ-НДвихідний

Токарний верстат СК 6185 Е з ЧПК (3-х ст. коробка передач)

під замовлення
Ціна зі
знижкою

Додаткова інформація

Характеристики:

Система управлінняGSK / Siemens
Максимальний діаметр заготовки над станиною850 мм
Максимальний діаметр заготовки над інстр. кареткою500 мм
Довжина станини1000/1500/2000/3000/4000 мм
Максимальний діаметр обробки850 мм
Максимальний довжина обробки900/1400/1900/2900/3900 мм
ШпиндельC11 Ø/мм
Діаметр наскрізного отвору шпинделя105 Ø/мм
Швидкість обертів шпинделя10-85/40-350/100-850 об/хв
Шпиндельний двигун11 кВт
Тип патронаМеханічний патрон/Гідравлічний патрон
Розмір патрона400 мм
Швидкість руху по осі Х4 м/хв
Швидкість руху по осі Z5 м/хв
Крутний момент двигуна осі Х10 Нм
Крутний момент двигуна осі Z15/22/30 Нм
Хід по осі Х450 мм
Хід по осі Z1100/1600/2100/3100/4100 мм
Повторюваність осі X/Z+/- 0,005 мм
Ємність інструментотримача4
Розмір інструменту32*32 мм
Діаметр зад.бабки100 мм
Хід задньої бабки250 мм
Конус задньої бабкиMT6#
Повна потужність16/18/20 кВт
Загальна напруга36/38/42 А
Вага верстата4200/4600/5200/6000/6700 кг
Розмір верстата3000/3800/4300/4800/5800*2000*2000 мм

ТОВ "Тернопіль Захід Підшипник"
Високоточне обладнання для вашого виробництва

Працюємо виключно з перевіреним виробником — співпраця роками, без сумнівів у якості. Обладнання встановлено на десятках підприємств по всій Україні, кожен верстат — живе підтвердження надійності.

Використовуються тільки високоякісні комплектуючі від провідних світових брендів. Конструкція продумана до дрібниць — усе просто, функціонально та стабільно.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування охоплює всю територію України. Жодного серйозного випадку виходу з ладу за роки експлуатації.

Це не просто техніка — це інструмент, що приносить результат. Статус. Спокій. Якість без компромісів.

СК 6185E

Універсальний токарний верстат СК 6185E призначений для обробки деталей середнього та великого розміру з чорних і кольорових металів. Його конструкція дозволяє виконувати широкий спектр токарних операцій: обробку зовнішніх і внутрішніх циліндричних поверхонь, конусів, торців, дуг кола, а також нарізання різьби — як метричної, так і дюймової. Завдяки високій жорсткості розширеної каретки, верстат здатен працювати в умовах важкого різання без втрати точності та стійкості.

Модель обладнана чотирипозиційною електричною туреллю з можливістю плавного регулювання швидкості за допомогою частотного перетворювача, що дозволяє досягати оптимального режиму різання під кожну задачу. У базовій комплектації верстат постачається з ручним патроном, за запитом може комплектуватися гідравлічним патроном.

СТАНИНА

Корпус станини верстата СК 6185E виготовлений з високоякісного сірого чавуну та має антикорозійне покриття для захисту від хімічних реакцій з мастильно-охолоджувальною рідиною. Кожна станина проходить процес штучного старіння протягом приблизно одного року — це забезпечує стабільність внутрішньої структури чавуну, усуває міжмолекулярні напруження та значно підвищує вібростійкість, жорсткість і довговічність станини.

Основа станини — цільнолита, без зварних або роз’ємних з’єднань, що гарантує монолітність конструкції та високу опірність динамічним навантаженням. Єдиний елемент, що кріпиться окремо — це корпус шпиндельного вузла, який монтується за допомогою болтових з’єднань. Перед нанесенням захисного покриття з поверхні чавуну знімається шар металу, у якому накопичені напруження після лиття, що додатково стабілізує геометрію та структуру тіла станини.

АВТОМАТИЗАЦІЯ

Рівень автоматизації роботи верстата СК 6185E напряму залежить від типу патрона та додаткового оснащення. Високий рівень автоматизації досягається за рахунок двох основних рішень:

  1. Автоматичний пруткоподатчик, який дозволяє подавати матеріал безперервно з мінімальною участю оператора;
  2. Автоматичне пристосування для подачі заготовки та виймання деталі, що також може включати автоматичне перепозиціонування заготовки на іншу сторону, при необхідності.

Другий варіант є складнішим і дорожчим, оскільки розробляється під специфіку конкретного виробництва. Однак в обох випадках для обслуговування одного чи кількох верстатів достатньо одного оператора ЧПК. Його завдання полягає лише в контролі процесу, завантаженні заготовок у конвеєр та вивантаженні готових деталей із приймального контейнера.

У разі відсутності додаткових пристроїв, верстат працює в стандартному режимі з участю оператора. В такому випадку ми рекомендуємо використовувати гідравлічний патрон і гідравлічну задню бабку, що дозволяє скоротити цикл виготовлення однієї деталі майже вдвічі.

Навіть у базовому режимі, завдяки наявності ЧПК, верстат СК 6185E демонструє в 3–5 разів вищу ефективність, ніж класичні токарні верстати без числового програмного керування, а в деяких виробничих умовах — і ще більше.

Не просто продаємо — ми допомагаємо обрати саме той верстат, який ідеально підійде під ваші задачі. З урахуванням типу виробництва, обсягів та вимог до точності — усе чітко, без зайвого.

Зв’яжіться з нашим менеджером для консультації, ціни та демонстрації.

Завантажте комерційну пропозицію, оберіть комплектацію у файлі та надішліть нам на пошту.

Завантажити пропозицію

office@tzp.com.ua